et +358440222533 hiking.baltnorth@gmail.com

Meist

Siit leiad info meie ettevõtte kohta
Matkajuht/Tegevjuht
Fotograaf
Kui vajad puhkust siis

Tule meiega
matkale

Oleme teinud  aktiivpuhkust paljudes rahvusparkides ja sealt see matkapisik sisse tuligi. Pilved OÜ esindab kaubamärki Hiking BaltNorth, mis on keskendunud erinevatele matka võimalustele. Tahame inimesi viia loodusele lähemale ja täiendada teadmistes metsas olles ning leida eneseväljund erineval moel. Oma pakkumistes võtame arvesse inimeste vajadusi, turvalisust ja tagasisidet, et anda matkajale maksimaalne matkaelamus. Meie matkajuhte koolitab koostööpartner Eesti Matkaliit ja on ettevalmistatud igal sammul. Avastame loodusparke Baltikumist – Põhjamaadeni ning sellest nimi ka BaltNorth. Meiega seiklema tulles ei pea sa varustust hakkama hankima vaid saad seda vajadusel meilt rentida. Tutvu meie kõigi võimalustega kodulehel, luba endale lahe aktiivpuhkus ja tule koos sõpradega seiklema!
Tervisi meeskonnalt!

Matkavarustuse rent

Kui sul jääb puudu matkavarustusest või puudub täielikult, siis meie saame sind aidata. Ära osta varustust seisma, kui matkad aastas kaks korda vaid tule meiega ja rendi. Rendime kvaliteetset varustust ja esialgu ainult meie valikus leiduvatele matkadele.

Head matkakohad

Meie matkad toimuvad Baltikumi ja Põhjamaade lahedamates rahvusparkides ning metsikutel jõgedel. Soovid aktiivpuhkust, siis tule, avasta ja naudi!

Matkatoidud meilt

Soovid matkal toituda keemiavabalt, siis me oleme ka sellele mõelnud. Matkatoidud valmistab Tactical Solution OÜ ja on 100% naturaalselt Eestimaine, ilma säilitus- ja lisaaineteta. Valikus erinavaid maitseelamusi.

Koostöövõimalused

Anna julgelt teada oma ideedest ja võimalustest, oleme avatud igasugusele koostööle. Tule ja anname elule häid emotsioone juurde.

Aerusurflauad ost/rent

Meilt saab osta erinevate sõiduomadustega Red Paddle aerusurf laudasid. Rendime ja korraldame ka matkasid spetsiaalsete matkalaudadega Soomes ja Eestis.

Matkajuhiks

Tahad vaheldust oma rutiinsele tööle ja teenida matkates, siis tule matkajuhiks. Täpsema info saamiseks kirjuta meile.